Aktuality

Florbalový ples

24.12.2020

V pořadí již 11. florbalový ples se uskuteční v sobotu 15.1. 2022 v Obecním domě v Dobrém, hrát bude skupina Brillant Band.

Podporují nás

Dobromat.cz



Tabulka 10-11

Konečná tabulka 2. ligy žen, divize IV 10-11
Poř. Družstvo Z V R P B Skóre
1. F.B.C. Nové Město nad Metují 24 19 3 2 60 128:46
2. FBC REAST TJ Jablonné n. Orl.  24 14 6 4 48 125:55
3. FBC Dobré 24 12 5 7 41 82:72
4. TJ Sokol Jaroměř 24 11 2 11 35 88:88
5. IBK Hradec Králové 24 10 1 13 31 71:89
6. FbK Hořice 24 8 3 13 27 67:75
7. FBC Letohrad 24 0 0 24 0 17:153

Odehrané zápasy:

1. turnaj, 1. kolo soutěže
18.9 FBC Letohrad - FBC REAST TJ Jablonné n/O 1:13
18.9 Sokol FBC Nové Město n. Met. - TJ Sokol Jaroměř 5:0
18.9 FBC REAST TJ Jablonné n/O - FbK Hořice 1:1
18.9 TJ Sokol Jaroměř - IBK Hradec Králové 2:3
18.9 FbK Hočice - Sokol FBC Nové Město n. Met. 2:3
18.9 IBK Hradec Králové - FBC Letohrad 8:0

2. turnaj, 2. kolo soutěže
25.9 FBC Dobré - Sokol FBC Nové Město nad Metují 3:8
25.9 IBK Hradec Králové - FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí 2:9
25.9 FBC Letohrad - FBC Dobré 2:3
25.9 FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Jaroměř 4:0
25.9 Sokol FBC Nové Město n. Met. - IBK Hradec Králové 6:1
25.9 TJ Sokol Jaroměř - FBC Letohrad 7:0

3. turnaj, 3. kolo soutěže
17.10 FBC Letohrad - FbK Hořice 0:6
17.10 FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - FBC Nové Město n. Met. 2:6
17.10 TJ Sokol Jaroměř - FBC Dobré 4:0
17.10 Sokol FBC Nové Město n. Met. - FBC Letohrad 5:0
17.10 FBC Dobré - FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí 2:2
17.10 FbK Hořice - TJ Sokol Jaroměř 3:5

4. turnaj, 4. kolo soutěže
30.10 FBC Dobré - IBK Hradec Králové 4:3
30.10 FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - FBC Letohrad 11:2
30.10 FbK Hořice - IBK Hradec Králové 3:4
30.10 TJ Sokol Jaroměř - FBC REAST TJ Jablonné n. Orl. 4:5
30.10 FbK Hořice - FBC Dobré 1:1
30.10 FBC Letohrad - TJ Sokol Jaroměř 2:10

5. turnaj, 5. kolo soutěže
13.11 TJ Sokol Jaroměř - FbK Hořice 8:6
13.11 IBK Hradec Králové - Sokol FBC Nové Měsrto n. Met. 2:7
13.11 FbK Hořice - FBC Letohrad 2:0
13.11 Sokol FBC Nové Město n. Met. - FBC Dobré 1:1
13.11 FBC Letohrad - IBK Hradec Králové 1:3
13.11 FBC Dobré - TJ Sokol Jaroměř 3:3

6. turnaj, 6. kolo soutěže
27.11 FbK Hořice - FBC REAST TJ Jablonné nad Orl. 2:6
27.11 IBK Hradec Králové - FBC Dobré 1:3
27.11 FBC Letohrad - FBC Nové Město n. Met. 0:11
27.11 IBK Hradec Králové - FbK Hořice 0:4
15.01 FBC Dobré - FBC Letohrad 4:1
27.11 FBC Nové Město n. Met. - FBC REAST TJ Jablonné n/O 3:3

7. turnaj, 7. kolo soutěže
11.12 FBC REAST TJ Jablonné nad Orl. - IBK Hradec Králové 3:3
11.12 Sokol FBC Nové Město n. Met. - FbK Hořice 8:2
11.12 FBC REAST TJ Jablonné nad Orl. - FBC Dobré 7:1
11.12 TJ Sokol Jaroměř - Sokol FBC Nové Město n. Met. 3:9
11.12 FBC Dobré - FbK Hořice 3:2
11.12 IBK Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř 3:1

8. turnaj, 8. kolo soutěže
15.1 FBC Letohrad - FBC REAST TJ Jablonné n/O 0:7
15.1 Sokol FBC Nové Město n. Met. - TJ Sokol Jaroměř 7:1
15.1 FBC REAST TJ Jablonné n/O - FbK Hořice 3:1
15.1 TJ Sokol Jaroměř - IBK Hradec Králové 4:1
15.1 FbK Hořice - Sokol FBC Nové Město n. Met. 0:4
15.1 IBK Hradec Králové - FBC Letohrad 6:0

9. turnaj, 9. kolo soutěže
23.1 FBC Dobré - Sokol FBC Nové Město nad Metují 1:5
23.1 IBK Hradec Králové - FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí 0:6
23.1 FBC Letohrad - FBC Dobré 1:4
23.1 FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Jaroměř 10:0
23.1 Sokol FBC Nové Město n. Met. - IBK Hradec Králové 4:3
23.1 TJ Sokol Jaroměř - FBC Letohrad 7:2

10. turnaj, 10. kolo soutěže
5.2 FBC Letohrad - FbK Hořice 0:7
5.2 FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - Sokol FBC Nové Město n. Met. 2:3
5.2 TJ Sokol Jaroměř - FBC Dobré 4:4
5.2 Sokol FBC Nové Město n. Met. - FBC Letohrad 5:1
5.2 FBC Dobré - FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí 1:5
5.2 FbK Hořice - TJ Sokol Jaroměř 2:0

11. turnaj, 11. kolo soutěže
26.2 TJ Sokol Jaroměř - FBC REAST TJ Jablonné n. Orl. 7:4
26.2 FBC Dobré - IBK Hradec Králové 6:1
26.2 FBC Letohrad - TJ Sokol Jaroměř 0:5
26.2 FbK Hořice - IBK Hradec Králové 1:2
26.2 FBC REAST TJ Jablonné n. Orl. - FBC Letohrad 7:1
26.2 FbK Hořice - FBC Dobré 1:5

12. turnaj, 12. kolo soutěže
5.3 TJ Sokol Jaroměř - FbK Hořice 2:5
5.3 IBK Hradec Králové - Sokol FBC Nové Měsrto n. Met. 5:9
5.3 FbK Hořice - FBC Letohrad 3:0
5.3 Sokol FBC Nové Město n. Met. - FBC Dobré 2:3
5.3 FBC Letohrad - IBK Hradec Králové 0:8
5.3 FBC Dobré - TJ Sokol Jaroměř 4:6

13. turnaj, 13. kolo soutěže
19.3 IBK Hradec Králové - FBC Dobré 2:8
19.3 FbK Hořice - FBC REAST TJ Jablonné n. Orl. 3:3
19.3 FBC Letohrad - Sokol FBC Nové Město n. Met. 2:4
19.3 IBK Hradec Králové - FbK Hořice 2:3
19.3 Sokol FBC Nové Město n. Met. - FBC REAST TJ Jablonné n/O 3:3
19.3 FBC Dobré - FBC Letohrad 7:1

14. turnaj, 14. kolo soutěže
26.3 FBC REAST TJ Jablonné nad Orl. - IBK Hradec Králové 3:5
26.3 Sokol FBC Nové Město n. Met. - FbK Hořice 8:4
26.3 FBC REAST TJ Jablonné nad Orl. - FBC Dobré 6:4
26.3 TJ Sokol Jaroměř - Sokol FBC Nové Město n. Met. 3:2
26.3 FBC Dobré - FbK Hořice 7:3
26.3 IBK Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř 4:2