Aktuality

Florbalový ples

24.12.2020

V pořadí již 11. florbalový ples se uskuteční v sobotu 15.1. 2022 v Obecním domě v Dobrém, hrát bude skupina Brillant Band.

Podporují nás

Dobromat.cz



Tabulka 11-12

Konečná tabulka 2. ligy žen, divize IV 11-12
Poř. Družstvo Z V R P B Skóre
1. FbK Svitavy 18 18 0 0 54 124:25
2. FbK Hořice 18 12 1 5 37 101:69
3. FBC REAST TJ jablonné nad Orlicí 18 11 1 6 34 85:49
4. IBK Hradec Králové A 18 11 1 6 34 74:45
5. Sokol Proxisky Pardubice 18 9 2 7 29 86:51
6. TJ Sokol Jaroměř 18 8 0 10 24 71:73
7. FBC Dobré 18 6 2 10 20 64:82
8. FBK 001 Trutnov-Nové Město B 18 6 1 11 19 60:63
9. Orel Přelouč 18 4 0 14 12 39:133
10. IBK Hradec Králové B 18 1 0 17 3 34:148

Odehrané zápasy:

1. a 2. kolo soutěže
23.10. IBK Hradec Králové - FBC Dobré 2:1
23.10. Sokol Proxisky Pardubice - FbK Svitavy 4:9
23.10. FBC Dobré - FbK Hořice 1:4
23.10. FbK Svitavy - IBK Hradec Králové 7:1
23.10. FbK Hořice - Sokol Proxisky Pardubice 3:8
22.10. FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - Orel Přelouč 12:0
22.10. IBK Hradec Králové B - TJ Sokol Jaroměř 3:7
22.10. Orel Přelouč - FBK 001 Trutnov-Nové Město B 5:0 kont.
22.10. FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - IBK Hradec Králové B 8:0
22.10. TJ Sokol Jaroměř - FBK 001 Trutnov-Nové Město B 5:0 kont.

3. a 4. kolo soutěže
12.11. FBK 001 Trutnov-Nové Město B - FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí 4:5
12.11. IBK Hradec Králové - FbK Hořice 6:1
12.11. FBK 001 Trutnov-Nové Město B - FbK Svitavy 2:4
12.11. FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - IBK Hradec Králové 3:2
12.11. FbK Svitavy - FbK Hořice 15:2
12.11. FBC Dobré - Orel Přelouč 7:1
12.11. Sokol Proxisky Pardubice - TJ Sokol Jaroměř 7:1
12.11. Orel Přelouč - IBK Hradec Králové B 6:5
12.11. TJ Sokol Jaroměř - FBC Dobré 4:5
12.11. IBK Hradec Králové B - Sokol Proxisky Pardubice 1:10

5. a 6. kolo soutěže
26.11. FbK Svitavy - FBC Dobré 10:1
26.11. Orel Přelouč - Sokol Proxisky Pardubice 0:5
26.11. FBC Dobré - FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí 4:4
26.11. Orel Přelouč - FbK Svitavy 2:6
26.11. Sokol Proxisky Pardubice - FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí 2:3
27.11. TJ Sokol Jaroměř - IBK Hradec Králové 3:5
27.11. FbK Hořice - IBK Hradec Králové B 8:0
27.11. IBK Hradec Králové - FBK 001 Trutnov-Nové Město B 0:4
27.11. FbK Hořice - TJ Sokol Jaroměř 6:3
27.11. FBK 001 Trutnov-Nové Město B - IBK Hradec Králové B 6:0

7. a 8. kolo soutěže
11.12. FBC Dobré - FBK 001 Trutnov-Nové Město B 2:5
11.12. IBK Hradec Králové - Sokol Proxisky Pardubice 2:1
11.12. FBC Dobré - IBK Hradec Králové B 7:3
11.12. FBK 001 Trutnov-Nové Město B - Sokol Proxisky Pardubice 8:2
11.12. IBK Hradec Králové B - IBK Hradec Králové 1:6
10.12. FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - FbK Hořice 2:4
10.12. Orel Přelouč - TJ Sokol Jaroměř 4:7
10.12. FbK Svitavy - FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí 3:1
10.12. FbK Hořice – Orel Přelouč 11:1
10.12. TJ Sokol Jaroměř - FbK Svitavy 0:8

9. a 10. kolo soutěže
14.1. FbK Hořice - FBK 001 Trutnov-Nové Město B 9:3
14.1. Sokol Proxisky Pardubice - FBC Dobré 8:1
14.1. FBK 001 Trutnov-Nové Město B - TJ Sokol Jaroměř 5:0
14.1. Sokol Proxisky Pardubice - FbK Hořice 4:4
14.1. FBC Dobré - TJ Sokol Jaroměř 5:3
14.1. FbK Svitavy - IBK Hradec Králové B 4:0
14.1. Orel Přelouč - IBK Hradec Králové 1:9
14.1. IBK Hradec Králové B - FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí 1:8
14.1. IBK Hradec Králové - FbK Svitavy 0:3
14.1. Orel Přelouč - FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí 0:11

11. a 12. kolo soutěže
12.2. TJ Sokol Jaroměř - FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí 1:3
12.2. IBK Hradec Králové B - Orel Přelouč 7:3
12.2. FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - FBK 001 Trutnov-Nové Město B 4:2
12.2. TJ Sokol Jaroměř - IBK Hradec Králové B 9:2
12.2. FBK 001 Trutnov-Nové Město B - Orel Přelouč 7:8
18.2. FbK Hořice - IBK Hradec Králové 5:3
18.2. FbK Svitavy - Sokol Proxisky Pardubice 3:0
18.2. FbK Hořice - FBC Dobré 6:4
18.2. Sokol Proxisky Pardubice - IBK Hradec Králové 2:2
18.2. FBC Dobré - FbK Svitavy 0:9

13. a 14. kolo soutěže
4.3. TJ Sokol Jaroměř - Sokol Proxisky Pardubice 3:1
4.3. FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - FbK Svitavy 1:2
4.3. TJ Sokol Jaroměř - FbK Hořice 5:3
4.3. FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - Sokol Proxisky Pardubice 4:2
4.3. FbK Hořice - FbK Svitavy 3:5
25.2. Orel Přelouč - FBC Dobré 5:4
25.2. IBK Hradec Králové B - FBK 001 Trutnov-Nové Město B 2:6
25.2. IBK Hradec Králové - Orel Přelouč 11:0
25.2. IBK Hradec Králové B - FBC Dobré 2:7
25.2. FBK 001 Trutnov-Nové Město B - IBK Hradec Králové 1:2

15. a 16. kolo soutěže
17.3. FBK 001 Trutnov-Nové Město B - FbK Hořice 1:5
17.3. TJ Sokol Jaroměř - Orel Přelouč 5:0
17.3. FbK Svitavy - FBK 001 Trutnov-Nové Město B 5:2
17.3. Orel Přelouč - FbK Hořice 1:7
17.3. FbK Svitavy - TJ Sokol Jaroměř 7:3
17.3. IBK Hradec Králové - IBK Hradec Králové B 11:2
17.3. FBC Dobré - Sokol Proxisky Pardubice 3:4
17.3. IBK Hradec Králové - FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí 3:1
17.3. Sokol Proxisky Pardubice - IBK Hradec Králové B 15:0
17.3. FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - FBC Dobré 5:9

17. kolo soutěže
31.3. IBK Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř 3:7
31.3. FbK Hořice - FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí 5:4
31.3. FBK 001 Trutnov-Nové Město B - FBC Dobré 1:1
31.3. IBK Hradec Králové B - FbK Hořice 3:15
31.3. FBC REAST TJ Jablonné nad Orlicí - TJ Sokol Jaroměř 6:5
31.3. FBC Dobré - IBK Hradec Králové 2:6
31.3. Sokol Proxisky Pardubice - Orel Přelouč 7:1
31.3. IBK Hradec Králové B - FbK Svitavy 2:12
31.3. Sokol Proxisky Pardubice - FBK 001 Trutnov-Nové Město B 4:3
31.3. FbK Svitavy - Orel Přelouč 12:1