Aktuality

Florbalový ples

24.12.2020

V pořadí již 11. florbalový ples se uskuteční v sobotu 15.1. 2022 v Obecním domě v Dobrém, hrát bude skupina Brillant Band.

Podporují nás

Dobromat.cz



Končná tabulka 12-13

Konečná tabulka 2. ligy žen, divize IV 12-13
Poř. Družstvo Z V R P B Skóre
1. IBK Hradec Králové A 18 15 2 1 47 129:32
2. TJ Sokol Jaroměř
18 13 4 1 43 126:44
3. FBC Dobré 18 12 2 4 38 101:46
4. FbK Hořice 18 11 3 4 36 97:53
5. IBK Hradec Králové B 18 7 2 9 23 60:75
6. FTC Vysoké Mýto 18 7 1 10 22 56:72
7. Sokol Proxisky Pardubice
18 6 1 11 19 72:83
8. FBC Dobruška 18 5 2 11 17 52:88
9. FbC Skuteč 18 5 1 12 16 64:128
10. Orel Přelouč 18 0 0 18 0 29:165

Odehrané zápasy:

1. a 2. kolo soutěže
13.10. FbC Skuteč - IBK Hradec Králové B 6:5
13.10. TJ Sokol Jaroměř - FTC Vysoké Mýto 6:3
13.10. IBK Hradec Králové B - IBK Hradec Králové A 0:10
13.10. FTC Vysoké Mýto - FbC Skuteč 4:1
13.10. IBK Hradec Králové A - TJ Sokol Jaroměř 3:3
14.10. Sokol Proxisky Pardubice - FbK Hořice 3:6
14.10. Orel Přelouč - FBC Dobruška 0:6
14.10. FbK Hořice - FBC Dobré 1:3
14.10. Sokol Proxisky Pardubice - Orel Přelouč 7:0
14.10. FBC Dobruška - FBC Dobré 1:6

3. a 4. kolo soutěže
27.10. FBC Dobré - Sokol Proxisky Pardubice 7:2
27.10. FbC Skuteč - IBK Hradec Králové A 0:8
27.10. FBC Dobré - FTC Vysoké Mýto 7:1
27.10. Sokol Proxisky Pardubice - FbC Skuteč 4:5
27.10. FTC Vysoké Mýto - IBK Hradec Králové A 2:6
27.10. IBK Hradec Králové B - FbK Hořice 5:4
27.10. TJ Sokol Jaroměř - FBC Dobruška 7:0
27.10. FbK Hořice - Orel Přelouč 8:3
27.10. FBC Dobruška - IBK Hradec Králové B 3:3
27.10. Orel Přelouč - TJ Sokol Jaroměř 1:16

5. a 6. kolo soutěže
25.11. FTC Vysoké Mýto - IBK Hradec Králové B 3:5
25.11. FbK Hořice - TJ Sokol Jaroměř 3:1
25.11. IBK Hardec Králové B - Sokol Proxisky Pardubice 5:4
25.11. FbK Hořice - FTC Vysoké Mýto 3:3
25.11. TJ Sokol Jaroměř - Sokol Proxisky Pardubice 9:1
25.11. FBC Dobruška - FbC Skuteč 3:6
25.11. IBK Hradec Králové A - Orel Přelouč 14:0
25.11. FbC Skuteč - FBC Dobré 5:8
25.11. IBK Hradec Králové A - FBC Dobruška 6:0
25.11. FBC Dobré - Orel Přelouč 14:1

7. a 8. kolo soutěže
08.12. IBK Hradec Králové B - FBC Dobré 0:5
08.12. FbC Skuteč - TJ Sokol Jaroměř 3:5
08.12. IBK Hradec Králové B - Orel Přelouč 6:1
08.12. FBC Dobré - TJ Sokol Jaroměř 3:3
08.12. Orel Přelouč - FbC Skuteč 3:4
08.12. Sokol Proxisky Pardubice - IBK Hradec Králové A 1:5
08.12. FbK Hořice - FBC Dobruška 8:1
08.12. FTC Vysoké Mýto - Sokol Proxisky Pardubice 0:5
08.12. IBK Hradec Králové A - FbK Hořice 2:5
08.12. FBC Dobruška - FTC Vysoké Mýto 5:1

9. a 10. kolo soutěže
12.1. FTC Vysoké Mýto - Orel Přelouč 5:2
12.1. FbK Hořice - FbC Skuteč 9:7
12.1. Orel Přelouč - Sokol Proxisky Pardubice 5:6
12.1. FbC Skuteč - FTC Vysoké Mýto 3:5
12.1. FbK Hořice - Sokol Proxisky Pardubice 7:2
13.1. IBK Hradec Králové A - FBC Dobré 5:3
13.1. TJ Sokol Jaroměř - IBK Hradec Králové B 4:4
13.1. FBC Dobré - FBC Dobruška 3:2
13.1. TJ Sokol Jaroměř - IBK Hradec Králové A 2:2
13.1. IBK Hradec Králové B - FBC Dobruška 1:4

11. a 12. kolo soutěže
09.2. FBC Dobruška - Sokol Proxisky Pardubice 3:3
09.2. Orel Přelouč - FbK Hořice 0:12
09.2. Sokol Proxisky Pardubice - FBC Dobré 1:5
09.2. FBC Dobruška - Orel Přelouč 7:2
09.2. FBC Dobré - FbK Hořice 3:3
10.2. IBK Hradec Králové A - FbC Skuteč 12:1
10.2. FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 3:7
10.2. IBK Hradec Králové A - IBK Hradec Králové B 7:4
10.2. TJ Sokol Jaroměř - FbC Skuteč 13:4
10.2. IBK Hradec Králové B - FTC Vysoké Mýto 3:5

13. a 14. kolo soutěže
17.2. FBC Dobruška - TJ Sokol Jaroměř 4:10
17.2. Sokol Proxisky Pardubice - FTC Vysoké Mýto 1:2
17.2. FBC Dobruška - IBK Hradec Králové A 1:8
17.2. Sokol Proxisky Pardubice - TJ Sokol Jaroměř 3:11
17.2. IBK Hradec Králové A - FTC Vysoké Mýto 6:2
23.2. FbK Hořice - IBK Hradec Králové B 3:0
23.2. Orel Přelouč - FBC Dobré 1:13
23.2. FbC Skuteč - FbK Hořice 4:4
23.2. Orel Přelouč - IBK Hradec Králové B 2:3
23.2. FBC Dobré - FbC Skuteč 11:3

15. a 16. kolo soutěže
09.3. FBC Dobré - IBK Hradec Králové A 2:6
09.3. FBC Dobruška - FbK Hořice 1:11
09.3. FTC Vysoké Mýto - FBC Dobré 2:4
09.3. FbK Hořice - IBK Hradec Králové A 4:5
09.3. FTC Vysoké Mýto - FBC Dobruška 5:2
09.3. FbC Skuteč - Orel Přelouč 6:5
09.3. IBK Hradec Králové B - TJ Sokol Jaroměř 1:4
09.3. FbC Skuteč - Sokol Proxisky Pardubice 2:14
09.3. TJ Sokol Jaroměř - Orel Přelouč 12:0
09.3. Sokol Proxisky Pardubice - IBK Hradec Králové B 7:4

17. kolo soutěže
16.3. Orel Přelouč - IBK Hradec Králové A 0:18
16.3. FTC Vysoké Mýto - FbK Hořice 2:3
16.3. IBK Hradec Králové A - Sokol Proxisky Pardubice 6:2
16.3. Orel Přelouč - FTC Vysoké Mýto 3:8

18. kolo soutěže
06.4. IBK Hradec Králové B - FbC Skuteč 7:2
06.4. TJ Sokol Jaroměř - FBC Dobré 5:3
06.4. FbC Skuteč - FBC Dobruška 2:8
06.4. TJ Sokol Jaroměř - FbK Hořice 8:3
06.4. Sokol Proxisky Pardubice - FBC Dobruška 6:1
06.4. FBC Dobré - IBK Hradec Králové B 1:4