Aktuality

Florbalový ples

24.12.2020

V pořadí již 11. florbalový ples se uskuteční v sobotu 15.1. 2022 v Obecním domě v Dobrém, hrát bude skupina Brillant Band.

Podporují nás

Dobromat.cz



Konečná tabulka

Konečná tabulka 2. ligy žen, divize IV 13-14
Poř. Družstvo Z V R P B Skóre
1. TJ Sokol Jaroměř 21 21 0 0 63 153:41
2. FBC Dobré 21 18 0 3 54 145:55
3. FTC Vysoké Mýto
21 9 2 10 29 75:74
4. FbC Skuteč
21 8 2 11 26 72:101
5. FbK Hořice 21 8 1 12 25 69:100
6. IBK Hradec Králové B 21 8 0 13 24 57:78
7. Orel Přelouč
21 5 0 16 15 33:90
8. Sokol Proxisky Pardubice 21 4 1 16 13 43:108

1. a 2. kolo soutěže
05.10. FTC Vysoké Mýto - FBC Dobré 4:5
05.10. FbK Hořice - FbC Skuteč 5:3
05.10. FBC Dobré - FbK Hořice 6:3
05.10. FbC Skuteč - FTC Vysoké Mýto 1:1
05.10. TJ Sokol Jaroměř - IBK Hradec Králové B 12:2
05.10. Sokol Proxisky Pardubice - Orel Přelouč 2:1
05.10. IBK Hradec Králové B - Sokol Proxisky Pardubice 0:1
05.10. Orel Přelouč - TJ Sokol Jaroměř 1:2

3. a 4. kolo soutěže
20.10. FbK Hořice - Sokol Proxisky Pardubice 5:2
20.10. FbC Skuteč - Orel Přelouč 2:0
20.10. Sokol Proxisky Pardubice - FbC Skuteč 2:2
20.10. Orel Přelouč - FbK Hořice 4:5
19.10. FBC Dobré - IBK Hradec Králové B 6:1
19.10. FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 4:11
19.10. IBK Hradec Králové B - FTC Vysoké Mýto 2:4
19.10. TJ Sokol Jaroměř - FBC Dobré 5:3

5. a 6. kolo soutěže
26.10. FbC Skuteč - IBK Hradec Králové B 4:3
26.10. FbK Hořice - TJ Sokol Jaroměř 2:8
26.10. TJ Sokol Jaroměř - FbC Skuteč 10:3
26.10. IBK Hradec Králové B - FbK Hořice 3:2
10.11. Sokol Proxisky Pardubice - FTC Vysoké Mýto 2:3
10.11. Orel Přelouč - FBC Dobré 3:7
10.11. FTC Vysoké Mýto - Orel Přelouč 3:4
10.11. FBC Dobré - Sokol Proxisky Pardubice 5:2

7. a 8. kolo soutěže
23.11. FbC Skuteč - FbK Hořice 8:3
23.11. FBC Dobré - FTC Vysoké Mýto 7:1
23.11. FbK Hořice - FTC Vysoké Mýto 1:5
23.11. FbC Skuteč - FBC Dobré 3:7
23.11. FTC Vysoké Mýto - FbC Skuteč 3:4
24.11. Orel Přelouč - Sokol Proxisky Pardubice 3:2
24.11. IBK Hradec Králové B - TJ Sokol Jaroměř 1:3
24.11. Sokol Proxisky Pardubice - TJ Sokol Jaroměř 2:5
24.11. Orel Přelouč - IBK Hradec Králové B 2:1
24.11. TJ Sokol Jaroměř - Orel Přelouč 9:0

9. a 10. kolo soutěže
11.1. Sokol Proxisky Pardubice - FbK Hořice 3:5
11.1. Orel Přelouč - FbC Skuteč 3:7
11.1. FbK Hořice - Orel Přelouč 4:2
11.1. FbC Skuteč - Sokol Proxisky Pardubice 3:4
12.1. TJ Sokol Jaroměř - FTC Vysoké Mýto 7:4
12.1. IBK Hradec Králové B - FBC Dobré 2:6
12.1. FTC Vysoké Mýto - IBK Hradec Králové B 0:2
12.1. FBC Dobré - TJ Sokol Jaroměř 3:6

11. a 12. kolo soutěže
1.2. TJ Sokol Jaroměř - FbK Hořice 2:1
1.2. IBK Hradec Králové B - FbC Skuteč 5:7
1.2. FbC Skuteč - TJ Sokol Jaroměř 0:9
1.2. FbK Hořice - IBK Hradec Králové B 3:5
1.2. FTC Vysoké Mýto - Sokol Proxisky Pardubice 8:2
1.2. FBC Dobré - Orel Přelouč 7:2
1.2. Sokol Proxisky Pardubice - FBC Dobré 3:11
1.2. Orel Přelouč - FTC Vysoké Mýto 2:1

13. a 14. kolo soutěže
22.2. FBC Dobré - FbC Skuteč 6:3
22.2. FbK Hořice - FTC Vysoké Mýto 6:7
22.2. FbC Skuteč - FbK Hořice 5:2
22.2. FTC Vysoké Mýto - FBC Dobré 2:4
22.2. FBC Dobré - FbK Hořice 10:3
22.2. IBK Hradec Králové B - Orel Přelouč 4:1
22.2. Sokol Proxisky Pardubice - TJ Sokol Jaroměř 1:9
22.2. Orel Přelouč - Sokol Proxisky Pardubice 4:2
22.2. TJ Sokol Jaroměř - IBK Hradec Králové B 6:2
22.2. IBK Hradec Králové B - Sokol Proxisky Pardubice
4:2

15. a 16. kolo soutěže
08.3. FbC Skuteč - Orel Přelouč 4:0
08.3. FbK Hořice - Sokol Proxisky Pardubice 8:1
08.3. Orel Přelouč - FbK Hořice 0:4
08.3. Sokol Proxisky Pardubice - FbC Skuteč 7:1
08.3. FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 3:5
08.3. FBC Dobré - IBK Hradec Králové B 7:2
08.3. TJ Sokol Jaroměř - FBC Dobré 6:5
08.3. IBK Hradec Králové B - FTC Vysoké Mýto 1:5

17. a 18. kolo soutěže
22.3. FbK Hořice - TJ Sokol Jaroměř 0:11
22.3. FbC Skuteč - IBK Hradec Králové B 4:7
22.3. IBK Hradec Králové B - FbK Hořice 2:3
22.3. TJ Sokol Jaroměř - FbC Skuteč 13:3
22.3. Orel Přelouč - FBC Dobré 1:11
22.3. Sokol Proxisky Pardubice - FTC Vysoké Mýto 2:5
22.3. FBC Dobré - Sokol Proxisky Pardubice 13:0
22.3. FTC Vysoké Mýto - Orel Přelouč 4:0

19. a 20. kolo soutěže
05.4. FTC Vysoké Mýto - FbK Hořice 3:3
05.4. FBC Dobré - FbC Skuteč 6:2
05.4. FbC Skuteč - FTC Vysoké Mýto 3:5
05.4. FbK Hořice - FBC Dobré 1:10
06.4. Sokol Proxisky Pardubice - IBK Hradec Králové B 0:5
06.4. Orel Přelouč - TJ Sokol Jaroměř 0:6
06.4. TJ Sokol Jaroměř - Sokol Proxisky Pardubice 8:1
06.4. IBK Hradec Králové B - Orel Přelouč 3:0