Florbalový ples

V pořadí již 11. florbalový ples se uskuteční v sobotu 14.1. 2023 v Obecním domě v Dobrém, hrát bude skupina Brillant Band.

Podporují nás

Dobromat.cz



Konečná tabulka

Konečná tabulka 2. ligy žen, divize IV 14-15
Poř. Družstvo Z V R P B Skóre
1. FTC Vysoké Mýto 21 19 0 2 57 125:39
2. FBC Dobruška 21 17 0 4 51 138:49
3. FBC Dobré 21 16 1 4 49 156:55
4. Sokol PPAS Proxisky Pardubice A
21 9 0 12 27 96:83
5. IBK Hradec Králové B
21 8 1 12 25 85:110
6. Orel Přelouč
21 5 2 14 17 42:96
7. FbC Florbalky Skuteč
21 4 0 17 12 61:160
8. Sokol PPAS Proxisky Pardubice B 21 3 2 16 11 44:155

Odehrané zápasy v sezóně 2014-2015
21.9.14 FTC Vysoké Mýto Orel Přelouč 8:0
21.9.14 Sokol Proxisky Pardubice A Sokol Proxisky Pardubice B 7:2
21.9.14 Orel Přelouč Sokol Proxisky Pardubice A 3:4
21.9.14 Sokol Proxisky Pardubice B FTC Vysoké Mýto 1:11
28.9.14 IBK Hradec Králové B Sokol Proxisky Pardubice A 3:1
28.9.14 FbC Florbalky Skuteč Sokol Proxisky Pardubice B 7:2
28.9.14 Sokol Proxisky Pardubice A FbC Florbalky Skuteč 8:3
28.9.14 Sokol Proxisky Pardubice B IBK Hradec Králové B 2:8
4.10.14 FBC Dobré Orel Přelouč 2:1
4.10.14 FBC Dobruška FTC Vysoké Mýto 2:3
4.10.14 Orel Přelouč FBC Dobruška 0:5
4.10.14 FTC Vysoké Mýto FBC Dobré 3:1
19.10.14 FbC Florbalky Skuteč Orel Přelouč 1:4
19.10.14 IBK Hradec Králové B FTC Vysoké Mýto 0:3
19.10.14 FTC Vysoké Mýto FbC Florbalky Skuteč 10:0
19.10.14 Orel Přelouč IBK Hradec Králové B 0:8
26.10.14 Sokol Proxisky Pardubice A FBC Dobruška 3:5
26.10.14 Sokol Proxisky Pardubice B FBC Dobré 0:21
26.10.14 FBC Dobruška Sokol Proxisky Pardubice B 11:2
26.10.14 FBC Dobré Sokol Proxisky Pardubice A
7:5
1.11.14 FBC Dobruška FBC Dobré 2:6
1.11.14 IBK Hradec Králové B FbC Florbalky Skuteč 6:3
1.11.14 FBC Dobré IBK Hradec Králové B 8:3
1.11.14 FbC Florbalky Skuteč FBC Dobruška 1:12
15.11.14 IBK Hradec Králové B FbC Florbalky Skuteč 8:4
15.11.14 FBC Dobré FBC Dobruška 1:3
15.11.14 FBC Dobruška IBK Hradec Králové B 8:4
15.11.14 FbC Florbalky Skuteč FBC Dobré 2:13
17.11.14 Sokol Proxisky Pardubice B Sokol proxisky Pardubice A 0:7
17.11.14 FTC Vysoké Mýto Orel Přelouč 4:2
17.11.14 Sokol Proxisky Pardubice A FTC Vysoké Mýto 0:6
17.11.14 Orel Přelouč Sokol Proxisky Pardubice B 3:3
29.11.14 FTC Vysoké Mýto FBC Dobruška 4:3
29.11.14 Orel Přelouč FBC Dobré 1:9
29.11.14 FBC Dobruška Orel Přelouč 10:0
29.11.14 FBC Dobré FTC Vysoké Mýto 2:4
29.11.14 Sokol Proxisky Pardubice A IBK Hradec Králové B 4:5
29.11.14 Sokol Proxisky Pardubice B FbC Florbalky Skuteč 2:3
29.11.14 IBK Hradec Králové B Sokol Proxisky Pardubice B 6:2
29.11.14 FbC Florbalky Skuteč Sokol Proxisky Pardubice A 2:9
17.1.15 FBC Dobruška Sokol Proxisky Pardubice A 5:4
17.1.15 FBC Dobré Sokol Proxisky Pardubice B 10:1
17.1.15 Sokol Proxisky Pardubice A FBC Dobré 4:6
17.1.15 Sokol Proxisky Pardubice B FBC Dobruška 0:9
17.1.15 FTC Vysoké Mýto IBK Hradec Králové B 5:0
17.1.15 Orel Přelouč FbC Florbalky Skuteč 4:9
17.1.15 FbC Florbalky Skuteč FTC Vysoké Mýto 2:5
17.1.15 IBK Hradec Králové B Orel Přelouč 6:1
1.2.15 Orel Přelouč Sokol Proxisky Pardubice B 4:2
1.2.15 Sokol Proxisky Pardubice A FTC Vysoké Mýto 1:3
1.2.15 Sokol Proxisky Pardubice B Sokol Proxisky Pardubice A 7:4
1.2.15 FTC Vysoké Mýto Orel Přelouč 5:1
7.2.15 FBC Dobré FbC Florbalky Skuteč 14:3
7.2.15 IBK Hradec Králové B FBC Dobruška 1:12
7.2.15 FbC Florbalky Skuteč IBK Hradec Králové B 7:2
7.2.15 FBC Dobruška FBC Dobré 6:4
21.2.15 Sokol Proxisky Pardubice B IBK Hradec Králové B 5:4
21.2.15 Sokol Proxisky Pardubice A FbC Florbalky Skuteč 9:1
21.2.15 FbC Florbalky Skuteč Sokol Proxisky Pardubice B 5:8
21.2.15 IBK Hradec Králové B Sokol Proxisky Pardubice A 2:8
21.2.15 FBC Dobruška FTC Vysoké Mýto 6:2
21.2.15 FBC Dobré Orel Přelouč 6:2
21.2.15 FTC Vysoké Mýto FBC Dobré 1:4
21.2.15 Orel Přelouč FBC Dobruška 1:3
7.3.15 Sokol Proxisky Pardubice B FBC Dobré 1:11
7.3.15 Sokol Proxisky Pardubice A FBC Dobruška 7:6
7.3.15 FBC Dobré Sokol Proxisky Pardubice A 7:2
7.3.15 FBC Dobruška Sokol Proxisky Pardubice B 6:1
8.3.15 IBK Hradec Králové B FTC Vysoké Mýto 7:15
8.3.15 FbC Florbalky Skuteč Orel Přelouč 3:6
8.3.15 Orel Přelouč IBK Hradec Králové B 3:1
8.3.15 FTC Vysoké Mýto FbC Florbalky Skuteč 11:1
21.3.15 FBC Dobré FbC Florbalky Skuteč 10:2
21.3.15 FBC Dobruška IBK Hradec Králové B 7:2
21.3.15 IBK Hradec Králové B FBC Dobré 6:6
21.3.15 FbC Florbalky Skuteč FBC Dobruška 2:15
22.3.15 Sokol Proxisky Pardubice A Orel Přelouč 3:1
22.3.15 Sokol Proxisky Pardubice B FTC Vysoké Mýto 0:8
22.3.15 Orel Přelouč Sokol Proxisky Pardubice B 3:3
22.3.15 FTC Vysoké Mýto Sokol Proxisky Pardubice A 7:6
12.4.15 FTC Vysoké Mýto Sokol Proxisky Pardubice B 7:0
12.4.15 FBC Dobruška FbC Florbalky Skuteč 2:1
12.4.15 FBC Dobré IBK Hradec Králové B 2:1
12.4.15 Orel Přelouč Sokol Proxisky Pardubice A 2:1