Aktuality

Florbalový ples

26.1.2019

V pořadí již 10. florbalový ples se uskuteční v sobotu 18.1. 2020 v Obecním domě v Dobrém, hrát bude skupina Brillant Band.

Podporují nás

Vstupenky MS2018

Dobromat.cz



Tabulka

Konečná tabulka 2. ligy žen, skupina 4 15-16
Poř. Družstvo Z V R P B Skóre
1. FBK Jičín POHODA TEAM B 18 15 2 1 47 101:37
2. FbK Orlicko-Třebovsko
18 14 3 1 45 104:40
3. FBC Dobré
18 14 2 2 44 87:37
4. Orel Přelouč
18 8 2 8 26 46:42
5. Sokol Proxisky Pardubice A
18 8 1 9 25 76:60
6. FBŠ Všestary 18 7 3 8 24 59:60
7. FbC Florbalky Skuteč
18 5 1 12 16 42:75
8. Sokol Proxisky Pardubice B 18 4 1 13 13 46:89
9. FbK Hořice 18 4 0 14 12 38:91
10. IBK Hradec Králové B 18 3 1 14 10 41:109

Odehrané zápasy
10.10. 15 FBŠ Všestary - FbC Florbalky Skuteč 3:0
10.10. 15 FbK Orlicko-Třebovsko - Orel Přelouč 5:1
10.10. 15 FBC Dobré - FBŠ Všestary 4:0
10.10. 15 FbC Florbalky Skuteč - FbK Orlicko-Třebovsko 1:3
10.10. 15 Orel Přelouč - FBC Dobré 1:2
17.10. 15 Sokol Proxisky Pardubice B - FBK Jičín POHODA TEAM B 1:7
17.10. 15 FbK Hořice - IBK Hradec Králové B 2:3
17.10. 15 FBK Jičín POHODA TEAM B - Sokol Proxisky Pardubice A 2:8
17.10. 15 IBK Hradec Králové B - Sokol Proxisky Pardubice B 5:6
17.10. 15 Sokol Proxisky Pardubice A - Fbk Hořice 8:3
31.10. 15 FBŠ Všestary - FbK Orlicko-Třebovsko 0:5
31.10. 15 FbK Hořice - Orel Přelouč 0:5
31.10. 15 FBK Jičín POHODA TEAM B - FBŠ Všestary 5:3
31.10. 15 FbK Orlicko-Třebovsko - FbK Hořice 8:2
31.10. 15 Orel Přelouč - FBK Jičín POHODA TEAM B 2:5
31.10. 15 Sokol Proxisky Pardubice B - Sokol Proxisky Pardubice A 1:3
31.10. 15 IBK Hradec Králové B - FBC Dobré 2:3
31.10. 15 FbC Florbalky Skuteč - Sokol Proxisky Pardubice B 2:3
31.10. 15 Sokol Proxisky Pardubice A - IBK Hradec Králové B 3:1
31.10. 15 FBC Dobré - FbC Florbalky Skuteč 8:1
21.11. 15 IBK Hradec Králové B - FBK JIčín POHODA TEAM B 4:9
21.11. 15 FbC Florbalky Skuteč - FbK Hořice 2:1
21.11. 15 FBŠ Všestary - IBK Hradec Králové B 4:5
21.11. 15 FBK Jičín POHODA TEAM B - FbC Florbalky Skuteč 9:2
21.11. 15 FbK Hořice - FBŠ Všestary 3:2
21.11. 15 Orel Přelouč - Sokol Proxisky Pardubice B 2:0
21.11. 15 FbK Orlicko-Třebovsko - Sokol Proxisky Pardubice A 7:1
21.11. 15 Sokol Proxisky Pardubice B - FBC Dobré 0:4
21.11. 15 Sokol Proxisky Pardubice A - Orel Přelouč 2:5
21.11. 15 FBC Dobré - Fbk Orlicko-Třebovsko 5:6
6.12. 2015 Sokol Proxisky Pardubice B - FbK Hořice 4:1
6.12. 2015 FBK Jičín POHODA TEAM B - FbK Orlicko-Třebovsko 4:1
6.12. 2015 FbK Hořice - FBC Dobré 0:6
6.12. 2015 FbK Orlicko-Třebovsko - Sokol Proxisky Pardubice B 9:3
6.12. 2015 FBC Dobré - FBK Jičín POHODA TEAM B 2:2
12.12. 2015 FbC Florbalky Skuteč - Sokol Proxisky Pardubice A 3:2
12.12. 2015 Orel Přelouč - IBK Hradec Králové B 1:1
12.12. 2015 Sokol Proxisky Pardubice A - FBŠ Všestary 2:3
12.12. 2015 IBK Hradec Králové B - FbC Florbalky Skuteč 9:1
12.12. 2015 FBŠ Všestary - Orel Přelouč 1:5
9.1. 2016 FBK Jičín POHODA TEAM B - FbK Hořice 5:0
9.1. 2016 Sokol Proxisky Pardubice A - FBC Dobré 3:8
9.1. 2016 Orel Přelouč - FBK Jičín POHODA TEAM B 0:3
9.1. 2016 FbK Hořice - Sokol Proxisky Pardubice A 2:10
9.1. 2016 FBC Dobré - Orel Přelouč 4:3
10.1. 2016 IBK Hradec Králové B - Fbk Orlicko-Třebovsko 2:11
10.1. 2016 FBŠ Všestary - Sokol Proxisky Pardubice B 6:3
10.1. 2016 FbK Orlicko-Třebovsko - FbC Florbalky Skuteč 8:2
10.1. 2016 Sokol Proxisky Pardubice B - IBK Hradec Králové B 5:1
10.1. 2016 FbC Florbalky Skuteč - FBŠ Všestary 4:4
30.1. 2016 FBŠ Všestary - FbK Orlicko-Třebovsko 5:5
30.1. 2016 Orel Přelouč - FbC Florbalky Skuteč 0:2
30.1. 2016 FBC Dobré - FBŠ Všestary 3:0
30.1. 2016 FbK Orlicko-Třebovsko - Orel Přelouč 5:0
30.1. 2016 FbC Florbalky Skuteč - FBC Dobré 1:6
6.2. 2016 Sokol Proxisky Pardubice B - Sokol Proxisky Pardubice A 4:9
6.2. 2016 FBK Jičín POHODA TEAM B - IBK Hradec Králové B 14:1
6.2. 2016 FbK Hořice - Sokol Proxisky Pardubice B 6:2
6.2. 2016 Sokol Proxisky Pardubice A - FBK Jičín POHODA TEAM B 1:3
6.2. 2016 IBK Hradec Králové B - FbK Hořice 0:2
20.2. 2016 Sokol Proxisky Pardubice B - FBŠ Všestary 1:1
20.2. 2016 FBK Jičín POHODA TEAM B - Fbk Orlicko/Třebovsko 1:1
20.2. 2016 FBC Dobré - Sokol Proxisky Pardubice B 4:1
20.2. 2016 FBŠ Všestary - FBK Jičín POHODA TEAM B 3:5
20.2. 2016 FbK Orlicko/Třebovsko - FBC Dobré 5:5
21.2. 2016 FbK Hořice - Orel Přelouč 2:4
21.2. 2016 Sokol Proxisky Pardubice A - IBK Hradec Králové B 12:1
21.2. 2016 FbC Florbalky Skuteč - FbK Hořice 2:3
21.2. 2016 Orel Přelouč - Sokol Proxisky Pardubice 3:3
21.2. 2016 IBK Hradec Králové B - FbC Florbalky Skuteč 1:9
12.3. 2016 FBK Jičín POHODA TEAM B - FbK Hořice 7:2
12.3. 2016 FbK Orlicko-Třebovsko - Sokol Proxisky Pardubice B 7:2
12.3. 2016 FbC Florbalky Skuteč - FBK Jičín POHODA TEAM B 2:5
12.3. 2016 FbK Hořice - FbK Orlicko-Třebovsko 2:6
12.3. 2016 Sokol Proxisky Pardubice B - FbC Florbalky Skuteč 6:7
19.3. 2016 FBC Dobré - IBK Hradec Králové B 8:1
19.3. 2016 Orel Přelouč - FBŠ Všestary 2:3
19.3. 2016 Sokol Proxisky Pardubice A - FBC Dobré 2:4
19.3. 2016 IBK Hradec Králové B - Orel Přelouč 1:5
19.3. 2016 FBŠ Všestary - Sokol Proxisky Pardubice A 5:2
26.3. 2016 FBC Dobré - FBK Jičín POHODA TEAM B 2:6
26.3. 2016 Sokol Proxisky Pardubice - FbK Orlicko/Třebovsko 3:5
26.3. 2016 IBK Hradec Králové B - FBŠ Všestary 2:7
26.3. 2016 FbC Florbalky Skuteč - Sokol Proxisky Pardubice 0:2
26.3. 2016 FbK Orlicko/Třebovsko - IBK Hradec Králové B 7:1
9.4. 2016 FbK Hořice - FBC Dobré 3:9
9.4. 2016 FBK Jičín POHODA TEAM B - Sokol Proxisky Pardubice B 9:2
9.4. 2016 Orel Přelouč - FbC Florbalky Skuteč 2:1
9.4. 2016 FBŠ Všestary - FbK Hořice 9:4
9.4. 2016 Sokol Proxisky Pardubice B - Orel Přelouč 2:6