Florbalový ples

V pořadí již 11. florbalový ples se uskuteční v sobotu 14.1. 2023 v Obecním domě v Dobrém, hrát bude skupina Brillant Band.

Podporují nás

Dobromat.czSponzoři

Obec Dobré

Obec Dobré je vesnice s cca 850 obyvateli, která se nachází v podhůří Orlických hor v okrese Rychnov nad Kněžnou v Královéhradeckém kraji.

LABRIS, s.r.o.

Vyrábíme osivo se zaměřením na mák setý, svazenku vratičolistou, trávy a jarní obiloviny. Distribuujeme magazín pro pěstitele máku. Poskytujeme poradenství. Provozozujeme internetový obchod s nabídkou dárkového balení máku modrého a publikací týkajících se pěstování máku.

VarioTec s.r.o.

Provádíme zakázkovou i sériovou výrobu pomůcek pro ochranu před zářením, speciálních zařízení pro automobilový průmysl a nukleární medicínu. Zajišťujeme CNC obrábění přesných dílů. Nabízíme svařené konstrukce strojů z uhlíkových i nerez ocelí.

SERVISBAL OBALY s.r.o.

Servisbal Obaly, s.r.o. je moderní společnost zabývající se návrhy, výrobou a prodejem obalů. Věnuje se jak obchodu se standardní řadou obalů, tak zpracování kompletních obalových řešení dle specifických požadavků zákazníků. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001 a ISO 14001, a to v celém procesu řízení a výroby. Servisbal nabízí svým zákazníkům propracovaný systém realizovaný prostřednictvím špičkových odborníků s důrazem na prvotřídní zákaznický servis. Společnost je držitelem celé řady ocenění z mnoha profesních soutěží. Mezi nejprestižnější patří ocenění Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2008.

Jaromír Novotný

Rodinná firma zabývající se prodejem tuhých paliv, písků, kameniva, okrasných kačírků a mulčovací kůry. Dále nabízí služby v oblasti autodopravy , další aktivitou jsou též služby v oblasti zemědělství.

Horská CHATA RADOST

Nabízíme kvalitní a levné ubytování v rekreačním areálu v Orlických horách. Areál se skládá z hlavní budovy a osmi dřevěných, celoročně obyvatelných chatek s vlastním sociálním zařízením. Tři z chatek jsou přestavěny na apartmány a umožňují například strávení skvělé dovolené rodině třeba i s vlastním vařením. V areálu se nabízí spousta možností, jak strávit volný čas. Dále Vám můžeme zajistit odvoz například ke sjezdovkám, ale i za kulturním nebo sportovním vyžitím naším autobusem nebo mikrobusem.

SAS PARTS díly a součásti

SAS PARTS je ochranná značka firmy Auto SAS s.r.o. Pod tímto názvem distribujeme pouze náhradní díly na komunální vozidla MULTICAR a vysokozdvižné vozíky. V našem sortimentu naleznete náhradní díly pro manipulační techniku ARMANNI, ATLET, AUSA, BALKANCAR, BAOLI, BATTONI PAGANI, BAUMANN, BELET, BOBCAT, BOSS, BT, CARER, CATERPILLAR, CESAB, CLARK, CROWN, DANTRUCK, DECA, DESTA, FANTUZZI, HALLA, HELI, HYSTER, HYUNDAI, JUMBO, JUNGHEINRICH, KALMAR, KOMATSU, LAFIS, LANCER BOSS, LINDE, LUGLI, MANITOU, MERLO, MITSUBISHI, MOFFET, NISSAN, OM, OMG, PIMESPO, PRAMAC, ROCLA, SAMSUNG, SAXBY, SISU, SMV, STEINBOK, STILL, TAILIFT, VALMET, WAGNER, YALE a mnoho dalších. Náhradní díly označené tímto logem vyrábíme nebo garantujeme nejlepší cenu na trhu. Distribuci provádíme pomocí internetového obchodu SASPARTS, kde si můžete vybrat z různých druhů dopravy nebo si zboží můžete vyzvednout přímo v naší provozovně v Solnici. Naši technici mají přístup k technické dokumentaci a pomůžou Vám specifikovat náhradní díly i v případě, že neznáte přesná katalogová čísla. Pro objednání náhradních dílů Vám stačí znát pouze typ vozíku, výrobní číslo a rok výroby.

Bar MIRAGE Dobruška

Nově upravený a zrekonstruovaný Nonstop Bar MIRAGE v Dobrušce Vám nabízí prostory pro setkání s Vašimi přáteli, kamarády a blízkými. K dispozici alko i nealko nápoje vč. výherních automatů. Přijďte se k nám pobavit, kdykoliv Vás to napadne, otevřeno máme nepřetržitě.

Jiří Finger

Firma byla založena v roce 1991 a její hlavní činností je servis osobních, nákladních a přípojných vozidel. Současně poskytujeme také služby spedice, kde využíváme převážně vlastní vozový park. Naše služby: servis osobních vozidel, nový moderně vybavený servis, servis nákladních a přípojných vozidel, montáže handsfree a autoradii, kontrola a seřízení geometrie, kontrola a seřízení brzd, opravy vozidel po havárii, příprava na STK, prodej náhradních dílů na všechny typy vozidel.

Jiří Netík

Soukromý zemědělský podnikatel podnikající i v dřevozpracujícím průmyslu (např. prodej palivového dřeva, úprava dřevěných polotovarů atd.).