Aktuality

Florbalový ples

26.1.2019

V pořadí již 10. florbalový ples se uskuteční v sobotu 18.1. 2020 v Obecním domě v Dobrém, hrát bude skupina Brillant Band.

Podporují nás

Vstupenky MS2018

Dobromat.cz



Startuje nová florbalová sezóna 2019-2020

Nová florbalová sezóna pomalu klepe na dveře a tak Vám v krátkosti představujeme jednotlivé týmy, v rámci kterých budete mít možnost vidět hráčky a hráče FBC Dobré. Oproti minulému ročníku se naše řady rozrostly o tým mladších žáků, naopak starší dívčí kategorie díky ubývajícímu počtu hráček spojily síly se sousední Dobruškou a v rámci této spolupráce byly vytvořeny 3 společné týmy, které budou v soutěžích nastupovat pod názvem FBC Dobré – Dobruška.

Mladší žákyně (Liga mladších žákyň - skupina 4)
Tým mladších žákyň bude v rámci své regionální ligy stejně jako v minulé sezóně nastupovat v soutěži hrané systémem 3+1

Obsazení soutěže:
FBC Dobré
FBC Dobruška
FBK Jičín
HAGA Girls Pardubice
IBK Hradec Králové Bílé lvice
IBK Hradec Králové Černé lvice
Orel Rtyně v Podkrkonoší
TJ Jablonné nad Orlicí

Mladší žáci (Královéhradecký přebor mladších žáků 3+1)
Tým mladších žáků zažije v této sezóně svoji soutěžní premiéru v soutěži hrané systémem 3+1, v rámci které změří síly s celkem 7 dalšími protivníky.

Obsazení soutěže:
FBC Dobré
FBC Hvězdy Česká Skalice
FBK Kobra Tatran Hostinné
FbK Kostelec nad Orlicí
FBŠ Nové Město nad Metují
FBŠ Všestary
Sokol Chlumec nad Cidlinou
TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem

Junioři (2. liga juniorů - skupina 4)
Tým juniorů se na základě loňské úspěšné sezóny posunul o patro výš, kdy si vyzkouší 2. juniorskou ligu.

Obsazení soutěže:
FBC Dobré
FBC PEAKSPORT Litomyšl
FbC Skuteč
FbC Sokol Předměřice nad Labem
FbK Orlicko-Třebovsko
FTC Vysoké Mýto
Orel Rtyně v Podkrkonoší
SK Spartak Slatiňany
TJ Sokol Jaroměř

Muži (2. liga FLA HK)
Tým mužů nastoupí již do šesté sezóny v rámci Florbalové ligy amatérů, která se hraje v Předměřicích nad Labem.

Obsazení soutěže:
FBC Dobruška
Spojené síly
Legendy Gmbh
Myšáci Hradec Králové
Těsně vedle
Barbaři Hradec Králové
FBC Hroši Dobré
FBC Ostroměř
ZTP
Vše-stary
Vlci Třebechovice
Dynamo Malšovice 1991
Sokol Živanice
Mušketýři

Ženy (2. liga žen - skupina 4)
Tým žen bude nastupovat v soutěži pod názvem FBC Dobré – Dobruška a jeho jádro budou tvořit zejména doberské hráčky, které budou doplňovat nadějné juniorky.

Obsazení soutěže:
FBC Dobré – Dobruška
DTJ Trutnov
FbC Florbalky Skuteč
FBK Jičín POHODA TEAM B
FbK Orlicko-Třebovsko
FC Dynamo Pardubice
HAGA Ladies Pardubice
IBK Hradec Králové B
SK Spartak Slatiňany
TJ Sokol Jaroměř

Juniorky (2. liga juniorek - skupina 4)
S ohledem na velké množství hráček, které se rozhodly již nepokračovat ve florbalové kariéře, došlo ke spojení s hráčkami z Dobrušky, které budou doplňovat zbývající doberské hráčky.

Obsazení soutěže:
FBC Dobré – Dobruška
FbK TJ Svitavy
FTC Vysoké Mýto
IBK Hradec Králové
KM automatik FBK Jičín
Orel Rtyně v Podkrkonoší

Dorostenky (1. liga dorostenek - skupina 4)
Jádro tohoto týmu bude tvořeno hráčkami z Dobrušky, které budou v soutěžních zápasech doplňovat věkem mladší doberské hráčky.

Obsazení soutěže:
FBC Dobré – Dobruška
TJ Jablonné nad Orlicí
FbC Skuteč
FBK Kobra Tatran Hostinné
FTC Vysoké Mýto
HAGA Girls Pardubice
IBK Hradec Králové
TJ Sokol Jaroměř