Florbalový ples

V pořadí již 13. florbalový ples se uskuteční v sobotu 18.1. 2025 v Obecním domě v Dobrém, hrát bude skupina Brillant Band.

Podporují nás

Dobromat.cz

Turnaj č. 3 FLAHK 14-15

Další turnaj amatérské florbalové ligy v Předměřících absolvovali doberští muži v neděli 26. října 2014. Na turnaj odjela poměrně početná výprava, jejímž cílem bylo opět získat nějaké body do tabulky, což by pro nás jako pro nováčka byl jistě úspěch.

FBC Hroši Dobré – Titáni Pardubice 1:2
V dnešním úvodním vystoupení muži sehráli vyrovnanou partii s pardubickými Titány, kterým podlehli těsně 1:2, když o doberskou branku se postaral Kryštof Preininger.
Branka: Preininger Kryštof

FBC Hroši Dobré – Kamikadze 0:3
Ani ve druhém dnešním zápase doberští Hroši nedokázali získat do tabulky žádný bod, když po statečném boji podlehli týmu Kamikadze tříbrankovým rozdílem.

FBC Hroši Dobré – HBK Meteor Hradec Králové 1:3 (1:2)
Ve třetím dnešním zápase se tým mužů střetl s hradeckým Meteorem, který má tým složený z hokejistů, což odpovídá i jeho stylu hry, který je velmi důrazný. Od začátku tak byl na hřišti k vidění spíše tvrdý boj, než nějaký pohledný florbal. Do vedení nás dostal povedenou ranou Mirek Matějů, ovšem soupeř dokázal ještě do poločasu po rychlých brejcích otočit vývoj skóre na svoji stranu. Ve druhé části se doberský tým snažil alespoň o vyrovnání, ovšem snahu o zvrat překazil třetí hradecký gól, který padl po Vidlákově zaváhání při bránění.
Branka: Matějů Miroslav

FBC Hroši Dobré – Piráti 2:1 (1:1)
Na poslední zápas dnešní kouč Luďa zamíchal sestavou a kýžený efekt se dostavil. Vyrovnanou partii s Piráty na naši stranu naklonil krásnou střelou Kryštof Preininger, ovšem z dalších šancí jsme skórovat nedokázali a soupeř v poslední minutě po naší špatné rozehrávce dokázal vyrovnat. Druhý poločas přinesl urputný boj, který rozhodl Mirek Matějů, jenž do branky dostal míček po vyražené Vidlákově střele. Soupeř sice v závěru dokázal vyrovnat, ovšem rozhodčí branku neuznali, neboť rozehrávka neproběhla z místa přestupku a Hroši se tak mohli radovat z vítězství.
Branky: Preininger Kryštof, Matějů Miroslav (Vidlák Tomáš)

Sestava: Franc J. – Šmída D., Svoboda J., Pašta M., Reichrt K., Rozínek J. – Cita V., Mádr J., Svoboda O., Preininger K., Preininger O., Šmída A., Matějů M., Vidlák T., Řehák R.