Víkend č. 10 19-20

O první adventní neděli 1.12. 2019 se tým juniorek představil ve Svitavách, kde je čekal náročný turnaj s těžkými soupeřkami.

Juniorky
V úvodním utkání tým nastoupil proti suverénovi z Jičína, který prochází soutěží jako nůž máslem. I přesto jsme ale nepřijeli s poraženeckou náladou a dvě třetiny utkání jsme dokázali se svým sokem držet krok, když jsme po 30 minutách drželi přijatelné skóre 4:6. Bohužel ale ve třetí části jsme zcela rezignovali na svoji hru, čehož soupeřky dokázaly využít a pohodlně navyšovaly skóre. Výsledkem tak byla jednoznačná výhra soupeřek, kterou jsme jim ale svým špatným přístupem v závěrečné části výrazně usnadnili.

FBC Dobré/Dobruška – KM automatik FBK Jičín 6:14 (2:1, 2:5, 2:8)
Branky: 2:30 Jedličková (Křížová), 14:10 Jedličková (Bartošová), 20:08 Křížová (Bartošová), 29:58 Bartheldyová (Rozínková), 33:35 Rozínková (Peterová), 44:17 Křížová (Bartošová)

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti domácímu celku, který nám za vydatné podpory domácího publika chtěl vrátit prohru z prvního vzájemného střetnutí. Naše hráčky ale nechtěly nechat svoji kůži lacino a hned ve 13. vteřině se dostaly do vedení. Oba celky se prezentovaly útočnou hrou a k vidění tak byla spousta rychlých akcí. Našim hráčkám se podařilo dvakrát dostat do dvoubrankového trháku, ovšem soupeřky dokázaly vždy rychle zareagovat a nakonec i na začátku třetí třetiny srovnat skóre na konečných 4:4. Z tohoto utkání se rozhodně dalo vytěžit více bodů.

FbK TJ Svitavy – FBC Dobré/Dobruška 4:4 (2:3, 1:1, 1:0)
Branky: 00:13 Křížová (Bartošová), 5:41 Horáková, 10:51 Jedličková (Bartošová), 23:47 Křížová (Bartošová)