Florbalový ples

V pořadí již 13. florbalový ples se uskuteční v sobotu 18.1. 2025 v Obecním domě v Dobrém, hrát bude skupina Brillant Band.

Podporují nás

Dobromat.cz

Víkend č. 11 19-20

Druhý adventní víkend byl nabitý florbalem, neboť se v rámci něho představila hned pětice týmů. V sobotu 7.12. 2019 se představili junioři ve Vysokém Mýtě, dorostenky ve Skutči a mladší žákyně v Jablonném nad Orlicí. V neděli 8.12. 2019 je následovaly dospělé kategorie, když ženy absolvovaly turnaj v Trutnově a muži se představili v Předměřicích nad Labem.

Junioři
Tým juniorů zavítal na půdu suverénního lídra soutěže z Vysokého Mýta, kde se v rámci 12. kola střetl s celkem z Jaroměře a domácím týmem. Proti Jaroměři se našim hráčům dařilo od úvodního hvizdu diktovat tempo hry, což se nakonec projevilo i na výsledném skóre. Ve druhém utkání našim hráčům nevyšly dvě třetiny zápasu, po kterých prohrávali 1:7. Zlepšeným výkonem v závěrečném dějství ale přeci jen dokázali vylepšit hrozivě vyhlížející skóre.

FBC Dobré – TJ Sokol Jaroměř 6:3 (2:1, 1:1, 3:1)
Branky: 00:11 Janský (Bárta), 11:36 Krycner (Bárta), 15:57 Janský (Krycner), 34:09 Bárta (Janský), 38:57 Bárta (Rašek), 40:22 Nosek (Táčner)

FTC Vysoké Mýto – FBC Dobré 8:5 (2:0, 5:1, 1:4)
Branky: 16:31 Kulhánek (Bárta), 32:51 Janský (Rašek), 34:09 Kulhánek (Bárta), 35:53 Janský (Kulhánek), 41:34 Bárta (Kulhánek)

Ženy
Tým žen se v úvodním utkání střetl s ambiciózním nováčkem soutěže z Pardubic, který doposud čekal na svoje první vítězství. Našim hráčkám vyšel úvod zápasu, neboť po první třetině vedl 3:1. Tento náskok se ženám v prostřední části podařilo navýšit o jednu branku, ovšem soupeřky se nevzdaly a do konce utkání dokázaly snížit na rozdíl jediné branky. Druhý zápas proti Jaroměři byl v průběhu dvou třetin poměrně vyrovnaný a o svém vysokém vítězství rozhodly soupeřky až v závěrečné části.

FBC Dobré/Dobruška – FC Dynamo Pardubice 4:3 (3:1, 1:0, 0:2)
Branky: 01:09 Frydrychová (Barillová), 12:51 Blažková (Ptáčníková), 13:41 Blažková (Vernerová), 17:15 Barillová (Vernerová)

TJ Sokol Jaroměř – FBC Dobré/Dobruška 8:2 (1:0, 3:2, 4:0)
Branky: 19:21 Doležalová (Barillová), 29:38 Ptáčníková (Blažková)

Muži
Tým mužů zakončil první polovinu sezóny ve Florbalové lize amatérů čtvrtým turnajem, na kterém se kromě několika hráčů musel obejít i bez brankáře Honzy France, kterého nahradil Dan Šmída. Proti celkům ze špice tabulky se hráči snažili, ovšem bez bodového efektu. Až v posledním utkání proti Spojeným silám se mužům podařilo vydolovat alespoň jeden bod za prohru po samostatných nájezdech.

ZTP – FBC Hroši Dobré 4:1
Branka: 7. Krycner (Rozínek)

Myšáci – FBC Hroši Dobré 7:2
Branky: 3. F. Umlauf (Rozínek), 6. Krycner (D. Šmída)

Spojené síly – FBC Hroši Dobré 3:2 SN
Branky: 13. F. Umlauf, 14. Pecen (Spanilý)

Dorostenky
Tým dorostenek se po minulém vydařeném turnaji představil ve Skutči, kam odjel pouze s 6 hráčkami do pole, které se statečně praly se svými soupeřkami. Bohužel ale omezený počet hráček byl nakonec přeci jen znát a tak se tým vracel domů bez bodového zisku.

FBC Dobré/Dobruška – FTC Vysoké Mýto 3:9 (2:3, 0:5, 1:1)
Branky: 01:22 Jedličková (Bartošová), 08:09 Bartošová, 26:00 Jedličková

FBK Kobra Tatran Hostinné – FBC Dobré/Dobruška 6:2 (2:2, 2:0, 2:0)
Branky: 01:54 Hrnčířová (Šmídová), 04:24 Jedličková (Bartošová)

Mladší žákyně
Tým mladších žákyň zavítal ke svému třetímu turnaji do Jablonného nad Orlicí, kde změřil síly s domácím celkem a s týmy z Jičína a ze sousední Dobrušky. Během těchto zápasů hráčky předvedly, co se naučily od minule a odehrály další potřebné zápasy důležité pro jejich rozvoj.