Florbalový ples

V pořadí již 13. florbalový ples se uskuteční v sobotu 18.1. 2025 v Obecním domě v Dobrém, hrát bude skupina Brillant Band.

Podporují nás

Dobromat.czVíkend č. 12 19-20

Tým juniorek se v neděli 15.12. 2019 představil na domácím hřišti v Rokytnici v Orlických horách, kde odehrál dva vyrovnané zápasy se svými soupeřkami. Mladší žáci se tentýž den představili v České Skalici v úplně nových dresech.

Juniorky
V úvodním střetnutí proti celku z Hradce Králové našim hráčkám vyšel úvod zápasu, když po první části vedly 2:0. Hostující hráčky ale postupem času přidaly na tempu a pomalu začaly přebírat otěže zápasu do svých rukou. I přesto ale náš tým vstupoval do závěrečné části s jednobrankovým náskokem, který mu ale vydržel pouhých 34 vteřin. Následně se soupeřkám podařilo zcela otočit vývoj utkání na svoji stranu, na což ještě dokázala zareagovat Jedličková vyrovnávací brankou. O vítězi nakonec rozhodlo proměněné trestné střílení v podání hradecké útočnice.

FBC Dobré/Dobruška – IBK Hradec Králové 4:5 (2:0, 1:2, 1:3)
Branky: 3:12 Rozínková (Peterová), 5:44 Křížová (Jedličková), 20:58 Bartošová (Křížová), 36:20 Jedličková (Dohnálková)

Druhý zápas proti Vysokému Mýtu měl opačný vývoj, než ten úvodní. Naše hráčky na hřišti působily sice florbalovějším dojmem, ovšem soupeřky podnikaly smrtící protiútoky, ze kterých nemilosrdně trestaly a po 19 minutách vedly 3:0. Naše hráčky se ale nevzdaly a díky dvěma brankám Horákové se dostaly na dostřel. Ještě předtím 3x zazvonilo břevno vysokomýtské branky po střelách od Rozínkové. Vyrovnání mohla zařídit Křížová, ovšem její pokus fantasticky zlikvidovala brankářka. Na posledních 90 vteřin jsme dostali výhodu přesilové hry, ovšem ani početní převaha nevedla ke kýženému vyrovnání.

FTC Vysoké Mýto – FBC Dobré/Dobruška 3:2 (2:0, 1:1, 1:0)
Branky: 25:40 Horáková (Křížová), 39:17 Horáková

Mladší žáci
Tým mladších žáků ke svému již čtvrtému letošnímu turnaji zavítal do České Skalice, kde se postupně střetl s celky FBC Hvězdy Česká Skalice, FBK Kobra Tatran Hostinné a FBŠ Všestary. Na posledním turnaji v kalendářním roce 2019 se kluci představili v úplně nových dresech, které pokřtily povedenými výkony.